88Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

SesliChat İstanbul

DeğerliSeslicity kullanıcıları sitemiz Türkiye alt yapısı ile hizmet veren sohbet sitesidir. Sitemize Türkiye’nin her yerinden giriş yapabilmeniz mümkündür. Sizlere bu akşam ki yazım da Sesli Chat İstanbul Sohbet odasından bahsedeceğim. İstanbul SesliChat kanalı kuralları hakkında bilgilendirmeler yapacağım.

Arkadaşlar İstanbul  sohbet odamız dan il merkezi ve tüm ilçelerinden giriş yapan kullanıcılar yararlanabilecekler. En yoğun katılım sağlayan ilçeler Beyoğlu, Bakırköy, Şişli, Mecidiyeköy, Kağıthane, Levent, Avcılar, Zeytinburnu, Kadıköy, Üsküdar, Ümraniye, Kartal, Tuzla, Küçükçekmece, Beylikdüzü, Esenyurt, Başakşehir, Büyükçekmece, Çatalca, Silivri, Fatih, Eyüp ve Bahçelievler ilçelerinden katılımlar olmaktadır. Sesli Chat odalarımız her ilçe formatına uygun bir şekilde düzenlenmiştir.

Sitemiz de sizler de sohbet ortamımıza katılarak kendinize yeni dostluk ve arkadaşlık ortamı kurabilir bu ortamı real hayata yansıtabilirsiniz. Haydi İstanbullular Sesli Chat Siteniz an itibari ile sizlerin kullanımındadır. Tüm İstanbullu seslichat severlere hayırlı olsun. İyi sohbetler dileriz.

Yazar :
25 Tem Çar 19:16
169 Görüntüleme

Tags:


Gönder

Popüler Yorumlar

BU ALAN ADI SATILIKTIR.İLETİŞİM TEL: 0544 404 84 86
+