88Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Sesli Kameralı Chat

Sesli Siteler denildiği zaman akla gelen ilk şey sesli konuşularak sohbet edilen sistemlerdir. Oysaki bu sistemler ile sesli görüşmenin yanı sıra yazılı ve görüntülü chat imkanına da sahip oluyorsunuz. Yazılı Chat sistemleri çok eskiye dayalı olduğundan çoğu kullanıcı bilmektedir. Peki Sesli Chat ile kameralı görüşme nasıl yapabilirsiniz? Bunu sizlerle paylaşacağım.

Arkadaşlar kameralı chat ile görüşme yapabilmek için extra bir program veya eklentiye gerek yoktur. Nasıl seslichat için mikrofon olması yetiyorsa görüntülü sohbet için de bir kameranız olması kafidir. Sesli Chat Sitelerinin neredeyse tamamı sizlere bu imkanı sunmaktadır. Kimi ücretli kimi ücretsiz ancak hepsinde de görüntülü chat yazılımı mevcuttur. Yalnız sizlere en iyi sesli sohbet imkanı sunan seviyeli sitelerin sayısı parmakla gösterilecek kadar azdır. seslicity sitesi de sizlere bu olanakları sunan kaliteli sesli sitelerden biridir. Sizler de sistemi ziyaret ederek kendinize yeni arkadaşlık ortamları kurabilirsiniz.

Sitemizin sohbet alanına bağlanabilmek için yukarıda bulunan chat giriş resmine tıklamanız yeterli olacaktır. Sonrasında sizleri doyumsuz bir sohbet ortamı beklemektedir. Şimdiden tüm kullanıcı dostlarımıza iyi sohbetler dileriz.

Yazar :
25 Tem Çar 19:14
198 Görüntüleme

Tags:


Gönder

Popüler Yorumlar

BU ALAN ADI SATILIKTIR.İLETİŞİM TEL: 0544 404 84 86
+