88Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Sesli Chat Mobil

Mobil sistemler hakkında bilgilendirme yazımıza başlamadan önce tüm ziyaretçilerimize desteklerinden dolayı teşekkür ederim. Hepiniz hoş geldiniz. Sitemizde keyifli vakitler geçirmenizi diler mobil seslichat sistemleri ile ilgili makalemi yayınlamaya başlıyorum.

Arkadaşlar SesliChat Mobil nedir? Nasıl kullanılır. Bu soruların cevabını sanırım herkes Google arama motorunda araştırmaktadırlar. Mobil sistem android cihazlarınız ile sohbet olanağı sunan bir yazılımdır. Şuan için bu yazılımı SpeakyChat sistemi hazırlamaktadır. Test aşamasında olan yazılım kısa süre sonra kullanılmaya başlanacaktır. Bu sistemin kullanıcılara ve site sahiplerine büyük katkısı olacaktır. Kullanıcılar artık istedikleri mekanlarda mobil aygıtları ile sohbete bağlanabileceklerdir. Site sahiplerine katkısı ise user potansiyelinin artışı ile olacaktır. Yani SesliChat olarak iki türlü de katkı sağlayacaktır.

Seslicity.com  sistemleri olarak mobil sohbet kullanılmaya başlandığı zaman siz ziyaretçilerimizin kullanımına an itibari ile açılacaktır. Normal sohbet sistemimiz de olduğu gibi bu yazılımda sizlere tamamen ücretsiz sunulacaktır. Yapmanız gereken tek şey Google arama motoruna Sesli Chat veya Sesli Sohbet yazıp tarattıktan sonra sitemizi bulup giriş yapmanızdır. Şimdiden mobil sistem tüm sohbet severlere hayırlı olsun. İyi sohbetler dileriz.

Yazar :
25 Tem Çar 17:28
119 Görüntüleme

Tags:


Gönder

Popüler Yorumlar

BU ALAN ADI SATILIKTIR.İLETİŞİM TEL: 0544 404 84 86
+